Понедельник, июля 15, 2024

Timoshenko_copyТижневик Wprost опублікував розлоге інтерв’ю з польським депутатом Європейського парламенту Павлом Ковалем, який нещодавно відвідував у в’язниці Юлію Тимошенко. «Тимошенко поводитьcя так, – говорить Коваль, – як не зміг би жоден польський політик». Євродепутат твердить, що із зустрічі з ув’язненою він вийшов сильнішим. Коваль каже, що бачив багатьох політиків, які розгублювалися через дрібниці, наприклад, через критичну статтю в газеті, а ув’язнена Тимошенко тримається так, наче вона чинний політик. Колишній прем’єр України говорила з Ковалем про майбутнє її держави, вона висловила переконання, що ще матиме вплив на розвиток подій на своїй батьківщині.

Як говорить Коваль, Тимошенко розуміє необхідність переговорів із Януковичем, оскільки він сьогодні при владі. Водночас вона наголошує, що політика Президента Януковича – це, в найкращому випадку, тримання України посередині між Сходом і Заходом. Українська держава заслуговує більшого, твердила екс-прем’єр і просила польського політика переказувати назовні «проєвропейський сигнал, який іде з України».

За спостереженням Коваля, люди які щодня оточують Тимошенко у в’язниці, ставляться до неї з симпатією. Коли після годинної розмови, розповідає він, охоронці хотіли перервати зустріч політиків, Тимошенко попросила їх зачекати, а вони без вагань на це погодилися.

Після розмови з Тимошенко, говорить Павел Коваль в інтерв’ю тижневику Wprost, він з оптимізмом дивиться в майбутнє України, а також на майбутнє польсько-українських відносин. Це неправда, переконаний він, що після ув’язнення Тимошенко внутрішньополітичну ситуацію в Україні вже не змінити. В даному випадку не треба гарячкувати, твердить політик, потрібен час.

You have no rights to post comments