Вторник, июля 05, 2022

43_mainЯ щаслива, що сотні тисяч українців вийшли на Євромайдани в Україні та по всьому світові. Вийшли, щоб не дозволити правлячій мафії вбити наш європейський вибір, зламати наше життя.

Я горда відчувати себе частиною такого величного та сильного народу, який зміг здобути державну незалежність та зберегти її попри все. Зміг пережити голодомор та радянські тортури, зміг піднятися, вибороти свою свободу під час Помаранчевої революції та знайшов в собі сили повстати сьогодні на всіх Європейських майданах, щоб знову перемагати.

Я люблю вас, мої Нескорені українці, всією силою своєї душі, та вірю в усі ваші майбутні перемоги!Ви - моє натхнення, моя надія, моя гордість, мої сили для життя.

Мені боляче, що я не можу зараз фізично бути разом з вами, що не можу зараз разом з вами дихати святим повітрям єдності, свободи та боротьби, який завжди був на нашому Майдані. Але, попри грати, кожна моя часточка зараз разом з вами живе та вірить в нашу Перемогу!

На знак єдності та солідарності з усіма, хто зараз бореться на всіх Євромайданах в Україні та в світі, я оголошую безстрокове голодування з вимогою до Януковича підписати Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

Я прошу вас, мої рідні Українці, щодня примножувати наші сили на Майданах. Я прошу вас підняти небачену по своєму масштабу лавину нашої волі та сили до такого рівня, щоб авторитарна мафія Януковича не змогла завадити нашому історичному, святому возз'єднанню з нашою справжньою цивілізаційною родиною, від якої ми були відлучені сотні років.Не відступайте! Не дайте їм зламати наше життя! Йдіть вперед та перемагайте!

В України велике майбутнє, бо в України є всі ви!

А якщо 29 листопада Янукович не підпише нашу Угоду з ЄС, зметіть його з обличчя України мирним та конституційним шляхом разом з його політичними та корупційними метастазами! Не зупиняйтеся! Тільки вперед!Україна - це Європа! Слава Україні!
Юлія Тимошенко
25.11.2013

You have no rights to post comments