Воскресенье, декабря 03, 2023

69200023 січня, в місті Ісмаілли (Азербайджан) пройшла масова акція протесту, що переросла в заворушення. В результаті був спалений готель, в якому, як стверджують протестуючі, функціонував притон.

За деякими даними, причиною заворушень послужило ДТП за участю Hummer, нібито належить родичу голови адміністрації Ісмаіллінского району та синові одного з міністрів Азербайджану, повідомляє НБН.

Однак ці дані в поліції не підтверджують. За інформацією журналістів, протестувальникам вдалося проникнути на територію готелю, незважаючи на наявність охорони. В результаті кімнати готелю були розгромлені, а будівля підпалено. Також були підпалені три автомобілі (Hummer і два Chevrolet), що належать власнику готелю.Відзначається також, що протестуючі перешкоджали проходу пожежних розрахунків на місце події.

Пізніше частина учасників акції протесту зібралася перед будинком глави виконавчої влади району і вимагала його відставки.

Майже під ранок поліція переконала учасників акції протесту розійтися. Що став причиною невдоволення громадян власник готелю і ще один чоловік затримано.

 

Джерело: automotoclub.info

You have no rights to post comments