Среда, апреля 17, 2024

76716Шановна, Юлія Володимирівна!

Іде вже 802-й день Вашої неволі. Саме неволі, а не засудження. Бо все, від арешту до вироку «ката в мантії» Кирєєва, було зроблено з грубим порушенням всіх юридичних, людських та божих законів. Ми, Ваші щирі прихильники, так само стомилися від щоденного усвідомлення кричущої несправедливості вибіркового правосуддя та політичних репресій збоку неофітів тоталітарного режиму, чи не першою жертвою яких Ви стали особисто.

Також щоденно в саме серце дошкуляє відчуття провини всіх нас, хто віддав за вас свій голос на президентських виборах, але не переміг. Значить – не допрацювали, не загітували. Одним словом, тоді програли не Ви, а вся демократична спільнота та свідома частина електорату. Розуміємо, зараз вже запізно «посипати голову попелом», треба рятувати державу Україну, щоб нарешті перестали переробляти людей на золу.

Та хай кати, починаючи з головного, отого з державною печаткою в одній руці і булавою в другій, не радіють і дарма не тішаться в угарі безкарного зла. Ми живі, а значить ще не вмерла Україна! Та ба, принижених та скривджених щоденною свавільною наругою над людською гідністю, тільки більшає. Доказом цього є нині повстала за Асоціацію з Евросоюзом студентська молодь. Вже не забудемо кривди, не пробачимо і не подаруємо яничарам від панівної влади криміналітету наших знедолених сліз. Не довго лишилося їм нагло красти та витанцьовувати дикі пекельні викрутаси на показових у своїй зухвалості ювілеях і весіллях під аккомпонімент зірок російської попси. Особливо цинічних ознак цей диявольський шабаш набрав у Запоріжжі – донедавна колисці славних волелюбних звичаїв українського козацтва. Якийсь пересічний шибеник, отримав звання «смотрящєго», а заразом і  індульгенцію на тотальний грабунок, та завів мафіозний звичай давати народу видовища на замін вкраденого хліба. От якої думки про нас – українців новітні крадії від бізнесу та казнокради від влади. Але помиляються… Не тільки ми, не тільки Європа – весь світ наочно бачить і засуджує ті «вальтасарові піри» на людських кістках, в які нас перетворили за неповних чотири роки панування ці вурдалаки.

Проте вони вже не радіють, а страшенно перелякані. Тому і не відпускають Вас на волю попри рішення Європейського Суду та вимоги Євросоюзу. Хіба що мало бояться? Бо не бачать очей на євромайданах по всій Україні… В тих очах вже час від часу спалахує вогник славних звичаїв гайдамаччини. Це має бути страшно, тому що таких можна вбити, але не можна перемогти. Вже видяться нові Умань, Юзефград і Балта.

Юліє Володимирівна, в цьому народному поході за свободу і гідність Ви живий прапор волелюбного народу України – наша Жанна! Віримо в Вашу «зірку», життєвий досвід та здорову непримиренність до катів і грабіжників. Під Вашим проводом, неважливо де б Ви не були, тут чи за кордоном, швидко вщент рознесемо чертоги Межигір’я та фазенди можновладців. Повернемо вкрадене та ввійдемо до європейської спільноти.

Сьогодні Ваш день народження

Тож дозвольте від всього серця привітати Вас та побажати незламної мужності в найкращих ідеалах нескінченної когорти борців за волю українського народу!

Стійкості та волі Вам не позичати. Тому насамперед здоров’я – одужати всім ворогам на згубу, заради майбутніх перемог!

Ви живе натхнення всього знедоленого народу України, тож живіть довго та щасливо! Висловлюємо надію та щиро сподіваємося, що загальними зусиллями визволимо Вас із зажерливих лап знахабнілої хунти і наступного дня народження разом заспіваємо волелюбної махновської «з нашим отаманом не приходится тужить», про козаків, що «яром долиною…» та зазвичай про нерозумну Галю – «нехай научають», щоб більше не повторилось як у 2009-му.

id53mage_41Ваш колір – білий. Тому подумки даруємо вам величезний букет білих троянд. Нехай тюремники-кати поколються, як будуть виносити, якщо на іншу роботу або службу нездатні.

Й надалі надихайте нас прикладом незламної боротьби вищості волелюбного духу над слабкістю й недолугістю всіх тисяч голомозих кінських сил потворної державної машини, що тільки й гідна випускати пару та плюватися на всі боки отруйною пропагандою.

Кажуть, Ви тендітна жіночка. Брехня! Ви на сьогодні неосяжний за величчю духовної сили та безкомпромісної відваги приклад для наслідування всіма «каменярами» майбутньої народної звитяги. Тож дай Вам Господь наснаги залишатися такої і в подальшому!

Живіть з нами, живіть довго і щасливо. Ви потрібні нації як сонячний промінь, як подих лавандового аромату, який так радує людей, дарує дітям та дорослим здоров’я, допомагає вагітним та сприяє народжуваності, водночас якого бояться та ненавидять міль, кровососи та таргани.

Ви наша, а ми з Вами. Приєднуємось до багато чисельних поздоровлень від лідерів української опозиції та лідерів і європейських парламентарів.

Тільки перемагайте! І будьте впевнені, що підтримка та надійне плече в Вас є вже сьогодні!

Разом переможемо! Геть помилки минулого!

А тепер про головне… Ви ж сама красива та приємна жіночка-україночка. Дозвольте побажати Вам простого жіночого щастя. Щоб був дім – повна чаша, любляча та віддана сім’я, було за ким піклуватися та взамін отримувати любов і щиру повагу від рідних та близьких! Простого людського Вам щастя та любові!

You have no rights to post comments