Понедельник, сентября 16, 2024

magesКоли в Україні була введена нова купюра номіналом 500 гривень, українські ЗМІ звернули увагу на те, що на купюрі зображений один з найважливіших масонських символів - той же самий, що і на доларових банкнотах.
На лицьовій стороні банкноти зображений портрет українського філософа Григорія Сковороди, на оборотній - будівля Києво-Могилянської академії. "НБУ доручив своєму департаменту готівково-грошового обігу розробити регламент обороту нових банкнот", - відзначили в прес-службі Національного банку України.
На зворотному боці купюри на зображення будівлі Києво-Могилянської Академії "напливає" так зване "всевидюче око" або "промениста дельта" - око, поміщений в центрі трикутника. У символіці всесвітнього масонства це зображення означає властолюбну "вершину" - трикутне око "Великого Архітектора Всесвіту". Точно таке ж "всевидюче око" зображено на зворотному боці купюри в 1 долар США.

Масони в вишем керівництві Україні
Декілька років тому в Україні вибухнув скандал, пов'язаний з пошуками масонів у вищому керівництві, поваленим згодом "помаранчевою революцією". У лютому 2003 року член фракції Блоку Юлії Тимошенко Левко Лук'яненко звернувся до голови Верховної Ради Володимира Литвина з проханням поінформувати парламент про те, хто з народних депутатів належить до масонських організацій. "На чолі української держави стоять люди, які керуються не українською національною ідеєю, а принципами масонства", - підкреслив Лук'яненко, виступаючи в парламенті Україна.
Депутат в заяві від 2003 року заявив, що "до масонства належать", зокрема, глава Державної податкової адміністрації Юрій Кравченко, перший віце-прем'єр Микола Азаров, колишній президент України Леонід Кравчук, дружина президента Людмила Кучма, міністр оборони Володимир Шкідченко, глава СБУ Володимир Радченко, генеральний прокурор Святослав Піскун та багато інших.
"Якщо Україною керуватимуть не патріоти України, які керуються українською національною ідеєю, а люди, які керуються зовсім іншими статутами, які підпорядковуються не волі української нації і не Верховній Раді, а комусь іншому, то зрозуміло, що Україна буде розвалюватися, а не будуватися ", - підкреслив Левко Лук'яненко.
Тодішній Лідер СПУ і - спікер Верховної Ради Олександр Мороз також тоді повідомив, що фракції Соцпартії, Компартії та Блоку Юлії Тимошенко готували політичну заяву про те, що близько 300 вищих керівників держави входять до масонської ложі - "Орден Святого Станіслава". "Ми володіємо інформацією про членство в цьому Ордені посадових осіб, починаючи від керівника СБУ, міністра оборони і генерального прокурора", - заявив Мороз.
Мороз також продемонстрував журналістам книгу, на сторінках якої розміщені фотографії із зображенням посвячення деяких представників органів влади на Україну в лицарі Ордена.
До цього в опозиційній пресі вже з'являлася інформація про минулий в Києві у вересні 2001 року Другому міжнародному осінньому балі кавалерів ордена Святого Станіслава, існуванні "Великого пріорату Ордена" на Україну, який очолює Великий пріор, хтось шевальє Павло Вьялов.
Раніше агентство ВІП повідомляло про 19 народних депутатів-членів Ордену.
Історія масонських організацій рясніє прикладами надзвичайною їх впливовості огляду на те, що їх членами часто ставали люди, вершать долі мільйонів. У цьому контексті історія сучасної України не є винятком, оскільки, як виявляється, багато представників нашої влади входять в подібні організації.
У лютому 2003 року лідер соціалістів Олександр Мороз публічно звинуватив групу українських високопоставлених політиків у причетності до міжнародної масонської організації «Орден св. Станіслава ». Через три роки вже Левко Лук'яненко з парламентської трибуни звинувачував Миколи Азарова в тому, що Микола Янович, який є Кавалером ордена, поклявся виконувати приходять з-за кордону накази керівництва, а це суперечить присязі народного депутата. У відповідь на випад Левка Григоровича Пріор ордена Павло В"ялов звернувся до нього з відкритим листом, в якому спростував всі звинувачення, заявивши, що, по-перше, штаб-квартира організації знаходиться в Києві, а по-друге - Кавалери при вступі не приймають ніяких присяг і не дають клятв. При цьому, як стверджує Вьялов, в нинішньому складі Верховної Ради не тільки Микола Азаров, а й ще 18 його колег - з різних фракцій - є Кавалерами Ордена св. Станіслава. Нам вдалося ідентифікувати 17 з 19 членів Ордену, які отримали депутатські мандати.
До речі, все-таки Левко Лук'яненко в чомусь був правий. У статуті Ордену св. Станіслава сказано, що, крім усього іншого, члени організації мають «неухильно втілювати в життя статутні цілі», а також «підкорятися рішенням керівних органів», а це, погодьтеся, викликає тривогу, оскільки в такому випадку і справді можливий конфлікт між професійними обов'язками держслужбовця і генеральною лінією (так і хочеться написати «партії») Ордену. До того ж за порушення статуту Кавалеру загрожує виключення. Цікаве спостереження - оскільки той же самий Азаров досі залишається Кавалером, значить, до цих пір справно виконував усі накази керівництва. Питання в тому, наскільки інтереси Ордена впливали і будуть впливати надалі на Миколу Яновича при виконанні ним його прямих обов'язків. Інакше кажучи, хотілося б знати, чи не є деякі з прийнятих ним рішень наслідком рішень Капітула Ордена св. Станіслава?

В ордені складається чимало відомих діячів Україні...

azarov_copy

402

Источник: chorna-rada.org.ua

You have no rights to post comments