Воскресенье, декабря 03, 2023

74-5-1_copy"Призначення екс-громадян Росії Дмитра Саламатіна та Ігоря Калініна очільниками Міністерства оборони та СБУ свідчать: Янукович формує своє оточення з найманців, котрі виконають будь-які накази в разі загострення соціальних протестів, що можуть розпочатися вже навесні" – заявив лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час зустрічі з українцями Донецька 10 лютого 2012 року.

Також лідер "Свободи" зазначив: "Сьогодні за оборону та безпеку країни призначені відповідати особи, яких ніщо не пов’язує з Україною, її історією, минулим. Отож, можна передбачити, що їх не особливо цікавитиме і безпека, обороноздатність та майбутнє України.

Не може не викликати подив швидкість кар’єрного росту цих чиновників – Дмитра Саламатіна, який наприкінці 90-х приїхав до України, щоби представляти інтереси російських фінансово-промислових груп та з цією метою отримав громадянство України, та Ігоря Калініна, уродженця Митищінського району Московської області, котрий тепер очолив СБУ.

 

Допуск до найвищих державних таємниць осіб, які ще донедавна були громадянами Російської Федерації – держави, що постійно веде проти України економічні, енергетичні, інформаційні, політичні та дипломатичні війни – також, ймовірно, свідчить про продовження реалізації таємної частини так званих Харківських угод. Очевидною є здача силових структур та армії під контроль Росії. Наступним кроком буде здача стратегічних галузей промисловості, природних монополій та повна інкорпорація України в лоно РФ в обмін на особисту недоторканність Януковича та його "сім’ї".

Ще одним красномовним фактом останніх призначень є те, що прірва між режимом і українським народом досягла критичної межі. Сьогодні українці, навіть тут, на Донеччині, не довіряють режимові Януковича. Як свідчать останні призначення, своєю чергою, і режим не довіряє українцям. Така влада може триматися лише на репресіях і зовнішній підтримці. А як відомо, на багнетах владу довго втримати не вдавалося нікому. Отож, режимові вже зовсім скоро доведеться відповідати за свої дії, і не за нібито "перевищення службових повноважень", а за державну зраду", - висловив думку лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок у програмі "Питання влади" на ТРК "Донбас" 13 лютого 2012 року.

ТРК "Донбасс"

Комментарии   

0 #1 Ирина 16.02.2012 16:39
Вопрос: на чьи деньги коммунисты и националисты, которые позиционируют себя, как политики с социально ориенированной идеологией на пролетарскую часть электората, оплачивают свои партийно-бюрократические аппараты (секретари, агитаторы, руководители местных организаций), выпускают многотысячные газеты и листовки и вообще ведут свою деятельность в стране? Где "коммунист" Симоненко взял деньги на строительство 3-х этажного дома? Где его приближенный друг нардеп Кравченко разжился собственным заводом в Донецке? И почему никто не говорит, что всю партийную деятельность КПУ финансирует Украинский олигарх Григоришин?! Так хорошо получать по 30 тысяч, иметь бизнес и ратовать за трудящихся. КПУ - это проект, запущенный под голубых бандитов и он из года в год работает на Януковича! С кем Донецкие "коммунисты" и "социалисты" всегда в коалиции? Кого предатели идей Ленина поддерживали на президентских выборах? Правильно - Бандюковича!!! Что касается националистов - они также имеют свои понятные всем источники финансирования и задачи своего существования и, как ни странно, тоже работают на власть! На действующую власть и ПР! Ведь вся критика того же Тягнибока в большей мере направлена на критику оппозиции, БЮТ, фронта змин, всех левых сил, но только не власти, которая заслуживает этой критики в большей мере, так как власть всегда влияет на все жизненные процессы людей. А почему так? ВЛАСТИ НУЖНА КОНТРОЛИРУЕМАЯ ОППОЗИЦИЯ! ОНИ ХОТЯТ КОНТРОЛИРОВАТЬ ВСЕ И КАЖДОГО ИЗ НАС! А ТЕХ, КТО С ЭТИМ НЕ СОГЛАСЕН - РЕПРЕССИРУЮТ, ПРОСТО УБИРАЮТ СО СВОЕГО ПУТИ.

You have no rights to post comments