Вторник, ноября 28, 2023

images_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copyЕкс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про неприпустимість обрання Валерії Лутковської на посаду Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

"Пані Лутковська категорично не може претендувати на цю посаду, оскільки є людиною, намертво інтегрованою в чинну владу. Лутковська - людина команди Януковича: банди, яка не має нічого спільного з правозахисною місією, для якої словосполучення "права людини" - це порожній звук" , - цитує Юлію Тимошенко її сайт.

Екс-прем'єр-міністр зазначила, що урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Валерія Лутковська довгий час була партнером у юридичній фірмі Лавринович і партнери, а також працювала заступником міністра юстиції Олександра Лавриновича.

"У нас генеральний прокурор приносить присягу на вірність не українському народу, а особисто Президенту. А на посаду головного правозахисника Янукович хоче призначити "свою" людину. Яке це має відношення до дотримання свобод, захисту прав та виконання європейських демократичних стандартів? Ніякого!" - наголосила Юлія Тимошенко.

Як повідомлялося, фракція Партії регіонів в парламенті пропонує призначити уповноваженим Ради з прав людини Валерію Лутковську. Опозиція ж пропонує на цю посаду співголову Харківської правозахисної групи Євгена Захарова.

Источник: korrespondent.net

Комментарии   

0 #1 Светлана 14.03.2012 08:07
Циничность представления кандидатуры Лутковской, повлечет за собой окончательный развал системы правосудия и соблюдения прав человека в Украине.
Олесь Доний дал ей совершенно точное определение прокурорского рупора. Но, судя по снимкам, она преспокойно могла справляться с расстрельными делами.
Экс-президент уволил, нынешний приподнял

You have no rights to post comments