Вторник, ноября 28, 2023

x2_photo_28796Олександр Тимошенко закликає керівництво європейських країн запровадити санкції проти представників злочинної української влади.
"Я закликаю країни Європи ввести санкції проти керівників сьогоднішньої влади, родини, зокрема синів Януковича, керівників Генеральної прокуратури, СБУ, суддів та слідчих, які сприяли фальсифікації справи проти Юлії Тимошенко. Лідерам країн світу пора нарешті зрозуміти, що Янукович і демократія – це несумісні речі. Двічі судимий колишній злочинець формує в Україні тоталітарний режим", - заявив Олександр Тимошенко в інтерв’ю радіо "Свобода".

"Я закликаю увесь світ зрозуміти, що режиму Януковича не потрібна живою Юлія Тимошенко. Я звертаюся до лідерів всіх країн світу з проханням захистити мою дружину від фізичного знищення в застінках режиму Януковича. У січні 2009 року Юлія Тимошенко рятувала від холодної зими всю Європу, тому зараз потрібно рятувати її", - додав він.
Олександр Тимошенко висловив сподівання, що правда переможе, і Юлію Тимошенко незабаром буде звільнено. "Вона вийде переможцем і президентом України. Наше завдання – допомогти їй в цьому всіма можливими способами", - резюмував він.
http://www.tymoshenko.ua/

Комментарии   

0 #4 Светлана 10.01.2012 15:10
Свежая новость, С. Соболев на вечернем заседании Рады, сделал заявление о попытке физического уничтожения Юлии Тимошенко 6 января 2012 г.
0 #3 Светлана 10.01.2012 10:26
Почему не слышно призывов спасать весь украинский народ, разве мы не заложники?
Кому-то "очень высоко", но не Богу, разумеется, любопытно наблюдать такое развитие событий. Рассчитывают довести народ до точки кипения и сделать все его руками. Референдум.
0 #2 Prunjko 09.01.2012 21:43
До чого цей заклик?!Чому не йдете до Європейського суду?Як то Ваша правда то врятуйтесь процесуально і будьте здорові і лишайтесь з миром та Богом на Вітчизні.А як боїтеся фізичного знищення дружини чому самі втікли за кордон ??? Так Ви з нею скоро не побачитесь...Навіть якщо і Ваша правда.Чи то вже ясно?
+1 #1 valm 09.01.2012 19:31
Надо запретить также производить все операции в Европе от имени ЭТИХ лиц по доверенности. Добавить в черные списки всех синюшных депутатов разного уровня, всех членов ПР среди чиновников, судей, пенитенциарной системы и проч.

You have no rights to post comments