horoskop-na-2013-rik-zahalnyjЯким буде 2013 рік для України та її жителів, прогнозує харківський астролог Олена Максимова.

Гроші

Фінансово 2013-й буде складним для України. Вартість гривні падатиме. Особливо хиткою національна валюта буде на початку весни. Тоді платитимемо 8,7-9 грн за долар.

Від 14-го до 23 лютого виникатимуть проблеми з оформленням документів на нерухомість і земельні ділянки. Їх купівлю краще відкласти на липень-серпень. Якщо захочете здати в оренду житло, можливі непорозуміння з квартирантами, траплятимуться перебої з опаленням, несправною може виявитись електропроводка. Багато клопотів завдадуть сусіди.

У пошуку кращого заробітку українці частіше змінюватимуть роботу.

Затемнення

Буде п'ять місячних і сонячних затемнень. Не повних, але переживемо їх складно. Місячні затемнення відбудуться 25 квітня, 25 травня, 18 жовтня, сонячні — 10 травня, 3 листопада.

У ці дні не приймайте доленосних рішень.

Протести

Намагання влади щось змінити не принесуть очікуваних результатів. Дії уряду, президента й парламентської більшості суперечитимуть реальним потребам людей. Через це весною можуть вибухнути протести.

23-25 травня Марс проходитиме через зірку Алголь та осі катастроф. Колись у такі періоди починалися війни й відбувалися революції. В Україні 2013-го терпіння людей закінчиться наприкінці травня. З'явиться новий лідер.

Здоров'я

Треба поберегти печінку і харчуватися так, щоб їжа не сприяла відкладенню солей і жирів. У багатьох виникатимуть проблеми з опорно-руховим апаратом. Із середини травня до середини червня очікується травматичний період на виробництвах, зокрема, у шахтах, на автошляхах, можливі техногенні катастрофи.

Багато життів заберуть онкозахворювання, СНІД. Зросте смертність серед заражених туберкульозом. Хворі займатимуться самолікуванням і не звертатимуться вчасно по медичну допомогу.

У липні, через сонячну активність, з'явиться новий вірус. Знизиться імунітет. Здоров'я погіршуватиметься без серйозних на те причин між 8-м і 23 липня та від 9-го до 17 грудня.

Міжнародні відносини

Україна не реагуватиме на зовнішню критику, якої буде багато. Зіпсуються стосунки з Росією. Зате вдаватиметься співпраця з Грузією та Німеччиною. У листопаді-грудні наша країна вестиме переговори про вступ до Євросоюзу.

Політика

2013-й стане критичний для влади. Президенту краще менше покладатися на власні відчуття та інтуїцію, більше прислухатися до радників.

Опозиція переоцінить свої можливості, основний її план зазнає краху. Опозиціонери сваритимуться між собою, можливі розколи. Не вистачатиме ресурсів — інтелектуальних і фінансових.

Освіта

Зникнуть багато вищих навчальних закладів. Більше випускників вибиратимуть виробничі професії. Молодь після школи охочіше йтиме працювати, ніж навчатися.

Весілля

2013-го не укладатимуться міцні шлюби. А багато молодих сімей, які створилися в попередні роки, розваляться, насамперед, через бідність і безробіття. Більшість закоханих житимуть цивільним шлюбом.

Народжуваність

Спостерігатимуться висока смертність серед немовлят. У першій половині року часто траплятимуться передчасні пологи і викидні. Сплеск народжуваності очікується в жовтні-листопаді.

Погода

Улітку матимемо тропіки. Через вологість і високу температуру зросте кількість серцевих нападів. Осінь буде холодною, рано настане зима. Часто виходитиме з ладу електрообладнання. Псуватиметься телефонний зв'язок. Постраждають великі населені пункти через буревії та снігопади. Багатьом узимку тижнями доведеться жити при свічках.

Урожай

Рік буде урожайний. Вирощене потрібно зібрати якомога раніше — хоча б до середини вересня. Через високу вологість багато врожаю згниє, частина — не достигне. Проблеми будуть з озиминою.

Найважчі дні

Складним буде січень, а також період між 17-м і 27 березня. Найважчі дні — 17 липня і 12 грудня. Нічого не плануйте два дні напередодні й після цих дат.

Із 28 червня до 7 листопада — сприятливий період для розширення бізнесу й ведення переговорів, вибору партнерів і кар'єрного росту. За цей час треба встигнути зробити все, що плануєте на 2013 рік.

 

Янукович змінить місце проживання

Віктор Янукович

Половину 2013-го пробуде в тіні. Часто їздитиме у східному напрямку, налагодить співпрацю з Казахстаном. Коли у країні загостриться ситуація, стане забобонний. Цей рік посилить у його душі сумніви і страхи. Багато вагатиметься, прийматиме рішення пізніше, ніж потребуватиме ситуація.

Знизяться прибутки його та сім'ї. Не отримає те, на що розраховував. Може змінити місце проживання. Стануть відомі подробиці біографії президента, які можуть зіпсувати його імідж.

Друга половина року — початок нового етапу в житті Віктора Януковича. Обставини змусять його змінити тактику поведінки або піти з посади.

Клопотів завдаватимуть діти, їхні вчинки. Один із синів може втратити посаду. Із дружиною не знаходитимуть спільної мови.

Лікування потребуватимуть спина, хребет, коліна, зуби. Можуть долучитися ендокринні захворювання, шлункові розлади — через інфекцію від екзотичних продуктів. Знизиться гострота зору.

Юлія Тимошенко

Рік вирішить її долю. Змінить місце проживання, але не з власної волі. Із Харкова її перевезуть до Києва. Однак на волю поки що не вийде. Позитивних рішень суду треба чекати на осінь. Повернеться до політичної кар'єри в середині 2015 року.

Знизиться рівень сімейних доходів. Доведеться продати дещо з нерухомості. Будинок чи квартиру можуть пограбувати.

Покращаться стосунки з чоловіком. Зросте кількість прихильників.

Проблеми зі здоров'ям залишаться, деякі хвороби загостряться. Знадобиться оперативне втручання.

Микола Азаров

Це остання його можливість зайняти високу посаду. Переживе свій зірковий час до середини року. Складним буде кінець осені — початок зими. Тоді загостриться ситуація в парламенті. Не виявить себе як рішучий керівник. Але його часто виручатиме інтуїція.

У кінці 2013-го погіршиться здоров'я, впаде авторитет. У політиці буде до 2016 року.

Арсеній Яценюк

Із липня по грудень переживе серйозні зміни, спровоковані зовнішніми обставинами. Народні повстання будуть йому на руку. Хоч барикади — не його спосіб боротьби.

Колеги по опозиції часто встромлятимуть палиці в колеса. Нерідко доведеться вибирати з гіршого. Часто підводитиме інтуїція. Найважчий місяць у році — травень.

Успішним для кар'єри буде 2014-й.

Віталій Кличко

2013-го зробить блискучу політичну кар'єру. Буде гнучкий. Триматиметься осторонь опозиційних сил, погоджуватиметься на відкриті переговори. Багато працюватиме. Сприятливий період триватиме до травня 2014 року.

Доведеться витрачати заощадження, але їх можна буде поповнити 2015-го.

Наступний політичний злет Віталія Кличка буде 2026 року.

Олег Тягнибок

Протягом року змінить спосіб життя і тактику дій. Опиниться в центрі кількох скандалів. Улітку можливе зростання популярності та зміни в оточенні.

Може з кимось породичатися, стати дідом або дядьком.

Нова хвиля популярності припадає на кінець 2021 року. Тоді його конструктивні пропозиції зацікавлять велику кількість українців.