Воскресенье, декабря 03, 2023

pogranichnikiВ Азовском море в среду вечером перевернулась лодка с украинскими моряками при погоне за ними российских пограничников, сообщил источник в правоохранительных органах.

Согласно информации, когда лодка с моряками оказалась в территоритальных водах РФ, ее заметили российские пограничники и устроили преследование предположительных браконьеров.

Однако при этом, по информации собеседника, российские пограничники наехали на лодку, в результате чего она перевернулась.

«Одному из моряков удалось выжить, четверо утонули», – рассказал источник.

Пока не удалось получить официальную информацию от правоохранительных органов по поводу этого инцидента.

По материалам: interfax.com.ua

Украинские пограничники подтверждают, что их российские коллеги утопили баркас с 4 украинцами

Госпогранслужба Украины распространила следующее заявление:

«Державна прикордонна служба України повідомляє про те, що вчора близько 18.00 в Азовському морі в районі російського селища Воронцовка відбулося зіткнення українського баркасу та катера Берегової охорони прикордонної служби Росії.

За інформацією, що надійшла від чергового центру моніторингу рибопромислових суден, в районі коси Довжанська під час переслідування та маневрування сталося зіткнення прикордонного катера Російської Федерації з українським маломірним судном. Внаслідок інциденту рибальське судно перевернулося. За попередньою інформацією одного з членів екіпажу врятовано. Сьогодні, близько 5.30 ранку, у ході пошуково-рятувальних заходів були знайдені тіла 2 затонулих рибалок, пошук ще 2 осіб, які перебували на баркасі, триває.

Врятований чоловік є громадянином України 1964 року народження, який проживає в селі Безіменне Новоазовського району Донецької області. Російські прикордонники даний факт підтвердили. До пошуку рибалок окрім прикордонного катеру додатково були задіяні 2 катери МНС Росії.

Також Державна прикордонна служба України інформує, що російській стороні запропоновано провести спеціальну зустріч в районі події для з'ясування всіх обставин інциденту та в подальшому провести спільне розслідування ситуації під час якої затонув український баркас з рибалками».

"ОБКОМ"

Комментарии   

0 #1 viktory 18.07.2013 09:31
Да уж, братьями их не назовешь. Может у них уже приказ: "Пленных украинцев не брать!".

You have no rights to post comments