Пятница, июля 19, 2024

MakKejn_copyЛідери партії «Батьківщини» Арсеній Яценюк, УДАР Віталій Кличко та «Свободи» Олег Тягнибок зустрілися з членом Сенату США Джоном Маккейном.

Як повідомили у прес-службі УДАРу, під час розмови з сенатором Кличко наголосив, що Україна переживає важливий історичний момент, який зумовить подальший розвиток держави – в бік демократії чи диктатури, і «саме зараз державі потрібна уся можлива підтримка друзів України за кордоном».

Зокрема, Кличко підкреслив, що моральної підтримки недостатньо. «Потрібні дії та тиск на уряд, який би унеможливив застосування сили проти мирних демонстрантів. Саме тому ми закликаємо уряд США запровадити персональні санкції щодо посадовців, винних у застосуванні сили проти мирних демонстрантів», - заявив Кличко.

Лідери опозиції висловили сподівання, що Джон Маккейн підтримає розгляд цього питання у Сенаті США.

Після зустрічі з опозицією сенатор спостерігав за Майданом з останнього поверху Будинку профспілок. Дивлячись на тисячі мітингувальників, що засвітили свої телефони, він сказав: «Це дивовижно! Я ніколи не бачив нічого подібного!»

MakKejn

Фото Павла Шеремета

Нагадаємо, напередодні група сенаторів представили проект резолюції, у якій закликали уряд США розглянути питання про санкції щодо українських чиновників у разі подальшого насильства щодо мирних демонстрантів.

 

 Джерело: УНІАН

 

Украинский президент Виктор Янукович пренебрежительно отзывался об участниках протеста на Майдане. Об этом американский сенатор-республиканец Джон Маккейн сообщил изданию The Daily Beast.

Маккейн побывал в Киеве на прошлых выходных, посетил Майдан, а затем провел 2,5-часовую встречу с Януковичем. По словам сенатора, президент Украины 90% времени говорил о торговых отношениях с Россией. Когда Маккейн напомнил Януковичу о сотнях тысяч манифестантов на улицах Киева, Янукович фактически отказался обсуждать эту тему.

"Он (Янукович) сказал, что намерен добиваться членства в Европейском Союзе, но был настроен очень пренебрежительно в отношении протестов и сказал, что они экстремисты и смутьяны", - сообщил сенатор.

Напомним, что премьер-министр Николай Азаров назвал участников Евромайдана "нацистами, экстремистами и преступниками".

По материалам: ZN.UA

Комментарии   

+2 #1 Терміново! 15.12.2013 06:59
Зорян Шкиряк:
Терміново!!! Друзі, Журналісти!!!! Важливо!!! Максимальний перепост для незалежних ЗМІ! Наша соратниця і друг, відома українська журналістка, розслідувач брудних справ Януковича і його "родини", Тетянка Чорновол - в небезпеці! Це не жарти. Надійшла достовірна інфа. Є ордер на іі арешт. Справу веде СБУ. Іі відстежують і вона повинна переховуватися. Хочуть звинуватити за надуманими справами: "захопленні Київради", "машині прослушки" на Європейській і т.д. Я не буду довго пояснювати. Будемо поряд, щоб сталося. Це прекрасна і світла людина. Опозиція повинна упередити це політичне свавілля. Сьогодні заберуть іі - завтра прийдуть за нами! Не маємо права дозволити цим уродам іі затримати!!!! Я знаю, що на усіх нас відкрито кримінальні справи і процес запущено! Отже. Один за всіх і всі за одного! Колеги, розженіть, це важливо. Дякую!

You have no rights to post comments