Пятница, мая 24, 2024

zaliznicya_zovetВільна профспілка працівників Південної залізниці ВПХВД-1ПЗ м. Харкова виступає на підтримку закону і конституційних прав працівників вугільної промисловості, що встали на захист своїх прав.

Про це заявив представник профкому Вільної профспілки Харківської вагонної дільниці № 1 Південної залізниці А. Абросимов.

«Ми схиляємося перед Вашою важкою та небезпечною роботою, ми обурені фактами звільнення та закриття шахт, свавіллям, яке призводить до жебрацького існуванню людей, колись почесної професії - Шахтар», - йдеться в повідомленні представника профспілки.

«Якщо громадяни України залишаться байдужими до подій, то незабаром доля шахтарів спіткає працівників та інших галузей. Настав час об'єднатися в спільній боротьбі і не допустити перетворення жителів України на рабів у купки олігархів», - йдеться в тексті звернення залізничників.

«На залізницях України відбуваються подібні приховані процеси приватизації галузі. Вантажні перевезення відокремлені від пасажирських, з'явилася ще одна Укрзалізниця під назвою Українська Залізнична Швидкісна Компанія, на баланс якої передано ганьбу минулого року під назвою «швидкісний поїзд хюндай», скасовані нічні поїзди, десятиліттями напрацьовані пасажири йдуть до автоперевізників і т.д.», - затверджується в тексті.

Як зазначають залізничники «відбувається злочинна розтрата народних грошей на закупівлю дорогої імпортної техніки в той час, як наш виробник не має замовлень».

«Проти неугідних лідерів руху вільних профспілок йде не приховуваний бєспрєдєл суддів, працівників міліції, працівників медичних установ при проходженні медкомісії і залізничних чиновників. Сайт вільної профспілки Південної залізниці постійно піддається зломам і DDOS атакам», - заявляють вони.

«Безправ'я і наплювальницьке ставлення правлячої влади до народу не може тривати вічно, ми зобов'язані припинити правлячий бєспрєдєл, інакше ми не маємо права дивитися в очі своїм дітям. Пора перестати бути сірою стадною масою, що виробляє на світ чергове покоління рабів», - впевнені залізничники.

«Разом ми сила. Разом ми зможемо очистити країну і перемогти», - резюмується в повідомленні профкому Вільної профспілки Харківської вагонної дільниці № 1 Південної залізниці.

Сьогодні вранці в Луганській області у місті Свердловську шахтарі шахти «Червоний партизан» захопили кабінет директора і зажадали припинити звільнення, ненормований робочий день, підвищення зарплат і так далі.

Джерело: texty.org.ua

11 ЯНВАРЯ КИЕВ — АКЦИЯ СОЛИДАРНОСТИ С горняками «Красный партизан» (АНОНС)

fishВ пятницу 11 января «Левая оппозиция» и профсоюз «Защита Труда» проведут пикетирование центрального офиса ДТЭК в поддержку шахтеров, устроили акцию протеста в кабинете директора шахты «Красный партизан» (Луганская обл.). Мероприятие состоится в 13-00 возле бизнес-центра «Парус» (Киев, ул.Мечникова, 2-А).

Акция согласована с протестующими членами Независимого профсоюза города Свердловска. В частности, активисты потребуют выполнения законных требований рабочих, а также призывать руководство ДТЭК воздержаться от привлечения правоохранительных органов к «решение» трудового конфликта. Сейчас руководство шахты требует от милиции выдворить работников за территорию шахты.

Как известно, сегодня горняки в знак протеста против уничтожения независимого профсоюзного движения, массовых сокращений и ухудшения условий труда. Они выдвинули требования к собственнику ООО «ДТЭК» Р.Ахметова и губернатора области В.Пристюка.

Среди требований:
— Отменить приказ гендиректора ООО «Свердловантрацит» «Об изменении организационной структуры ...» № 405 от 21.12.12г., Что инициирует массовые увольнения. Прекратить принуждать работников предприятия к подписанию предупреждений об увольнении
— Вернуть работникам законную, тринадцатую зарплату
— Признать рабочего времени работников ООО ДТЭК «Свердловантрацит» — время всего фактического ежедневного пребывания на работе в шахте (9 — 10,5 часа)
— Публично, на посменно собрании шахт, признать легитимность Независимого профсоюза города Свердловска.

Как сообщил сайту GASLO.INFO лидер профсоюза Константин Ильченко, к горнякам пообещал уехать губернатор. Работники собираются оставаться там до победного конца и намерены ночевать в кабинете директора. По словам работников, их требования можно выполнить буквально за 2 часа. Мы понимаем, что без солидарных действий надеяться на успех не стоит!

Акцию поддерживают:

объединения «Борьба»: borotba.org

студенческий профсоюз «Прямое Действие»: direct-action.org.ua

Встреча в соцсети Facebook: facebook.com

Комментарии   

+2 #1 rob 10.01.2013 17:35
Что и следовало ожидать. Шахтеры, по определению, имеют самую активную жизненную позицию.
Люди, ежедневно рискующие жизнью, способны на многое. Донбасс породил гидру, он её и убьет.

You have no rights to post comments