Вторник, июня 25, 2024

640x480_copyВищий адміністративний суд позбавив Сергія Власенка депутатського мандата.

Відповідне рішення на засіданні 6 березня зачитав суддя Михайло Зайцев.

"Колегія суддів приходить до висновку, що викладені у позовній заяві обставини є обґрунтованими, а тому адміністративний позов підлягає задоволенню", - зачитав суддя.

"Адміністративний позов голови Верховної Ради Володимира Рибака до народного депутата Сергія Власенка про дострокове припинення повноважень народного депутата задовольнити. Достроково припинити повноваження Власенка", - додав суддя.

 

640x480_copy_copy

Він підкреслив, що рішення остаточне і оскарженню не підлягає.  

Таким чином суд визнав, що Власенко, будучи народним депутатом, займався адвокатською діяльністю.

Як відомо, 1 березня голова ВР Володимир Рибак звернувся до ВАСУ з проханням позбавити Сергія Власенка депутатського мандату на підставі рішення регламентного комітету, який нібито відбувся 27 лютого.

Водночас депутати від опозиції, які є членами комітету, заявили, що комітет не збирався, а тому жодного рішення не приймав.

Однак 4 березня більшість регламентного комітету відмовилась переглядати рішення про звернення до суду з проханням позбавити Власенка депутатського мандату.

6 березня Генеральна прокуратура підтвердила, що Сергій Власенко виступав на судах Юлії Тимошенко в якості захисника не як адвокат, а як народний депутат.

 

Відео ЛігаБізнесІнформ

Українська правда

Комментарии   

+4 #3 rob 07.03.2013 07:07
Рада должна быть неотъемлемой частью народа. И народу не безразлично, что происходит с его представителями. А "прохожие", это те "кто идет мимо" или чья "хата с краю". Менталитет! Потому в такой ж-пе и живем.
По мне, оппозиция, даже в таком виде в каком она сейчас представлена, это лучшая часть украинского народа. И сравнений тому предостаточно.
-6 #2 Прохожий 06.03.2013 23:10
Что там и как в Раде, пусть сами депутаты разбираются. В суд, принял законное и правильное решение. А то этот горе "адвокат-депутат" сразу на двух стульях усидеть хочет. Избрали нардепом или и принимай законы.
+4 #1 гость 06.03.2013 18:51
Повязывают в беззаконии и коррупции всех: ментов, прокуроров, судей. Держат их компроматом.
У бандитов всегда так, повязывают на крови.

You have no rights to post comments