Вторник, июня 25, 2024

ighjkndexДружина Віктора Януковича у свій день народження, який вона відзначала 9 жовтня, відвідала конкурс краси.

Про це Людмила Янукович розповіла в коментарі "Радіо Свобода".

"Зателефонував мій чоловік, Віктор Федорович. Каже: "Ну, як ти?". Кажу: "Нічого". "Ну, давай, – каже, – працюй, а я на Туреччину". Як одна людина казала: "Лягли курсом на Туреччину". "А ти, – каже, – працюй. Добре працюєш?" Я відповідаю: "Батя, я стараюся". Ось така у нас розмова", - переповіла вона привітання президента.

"Хто де, сини собі допомагають, невістки – собі. Вся родина, як можемо, намагаємося… (далі хтось перебиває зі словами "Не видавайте всі таємниці" – ред.). А так подарував величезний кошик квітів. І я, звісно, відразу ж відправила його у кафедральний собор на вулиці Артема", - додала Людмила Янукович. 
Вона додала, що зазвичай першу половину дня у свій день народження проводить у донецькій церкві, але для конкурсу "Краса без обмежень", в якому брали участь жінки з обмеженими можливостями, зробила виняток.

Нагадуємо, у Донецьку в середу обрали міс «Красу без обмежень» 2013. Конкурс краси серед жінок з обмеженими можливостями провели вже вп'яте. Цього разу перемогла Олена Оніщук із Одещини, в конкурсі краси також взяли участь дівчата з Росії та Молдови.

 

P.S. Хтось в ЗМІ пише, що більш гнітючої «першої леді» у нас не було з часів Хрущова, але ми будемо терпимими бо мабуть у сім"ї Януковичів це сама порядна людина...
А може ми помиляємось, бо навіть не самі розумні жінки вміють добре грати ролі...
Може в неї така роль? А якщо ні то нам Людмилу Янукович шкода... Жінки не заслуговують мати таких чоловіків.

Комментарии   

+2 #3 старатели 10.10.2013 22:40
Батя, я стараюсь... Это даже трудно как-то комментировать. Он же тоже старается. Там вся семейка старается, во дают... Ну прям идиллия... рабочий и колхозница, и два короеда в забое бабло рубят.
+2 #2 Александр 10.10.2013 10:55
Как в семье, так и в государстве: неухоженная, уставшая загнанная растерянная обиженная Людмила Янукович - это видно по ее походке, речи, отсутствующему зубу, кто-то из окружения ей фильтрует что говорить! Такая же, как и Украина. В семье - нет единства, так и в стране! Поздравляю Людмилу Янукович с днем рождения, желаю ей женской силы и доброго влияния на мужей в семье своей. Не дай зачахнуть Украине вместе с тобой!
+3 #1 гость 10.10.2013 10:40
Неплохой пассаж от "первой леди", что сыновья сами себе помогают. Вся семья, как может выживает...бедолаги... Ничего вообще, что старшой стал миллиардером за пару лет?

You have no rights to post comments