Понедельник, июля 15, 2024

8-15571_original_copy_copyВиявляється, скопіювати дурня не так то і просто. Хотів Мамай, наш голова міста, стати клоном Гепи, не вийшло. Можливо, тому що в нас нема трамваїв.

12 квітня Полтава стала 11-им обласним центром, в якому відбулася всеукраїнська акція протесту трьох опозиційних сил проти «Віктора Януковича, Миколи Азарова та їхніх родин, що узурпували владу та фінансові потоки країни, «проти покращення вже сьогодні» і спроб знищення парламентаризму в Україні».

Ось ця пародія на Гепа-шоу.

По якості фото, мабуть видно, що телефон в мене слабенький. Тому, звиняйте...Ось барикада з автобусів перед фасадом драмтеатру. Це Театральна площа.

1-13817_original

З лівого боку театру, якщо стояти до нього обличчям, Мамай поставив маршрутки.
2-13828_original

А з правого боку вже нічого не було. Чи то маршруток не вистачило, чи то Мамай вирішив. що досить і цього. Тому на цьому, блокування а-ля Гепа скінчилося. І мітингу нічим не завадило.


А ось мітинг вразив. Давно не було цього відчуття єднання.Люди почали збиратися біля пам'ятника Т.Г.Шевченко. Я туди йшов у потоці людей. Не знаю, що там кажуть про 8 тисяч., здається було не менше дванадцяти тисяч. Але, навіть якщо і вісім, то в порівнянні з Харковом, який втричі більше Полтави, виходить, що і людей було майже втричі більше, ніж в Харкові.
Ось збирається колона.

3-14234_original

Розгорнули прапор і винесли його на вулицю (тьфу-тьфу-тьфу) Леніна, перекривши її тим самим.
4-14471_original

Лідерів опозиції не було до 12-10. Потім з'явився Олег Тягнибок. Біля нього одразу скупчилися люди, і відбулася своєрідна прес-конференція. Тягнибок розповів яка ситуація у Верховній Раді, і відповів на запитання, які задавали люди. Один дядько почав кричати, коли нарешті приберуть пам'ятник Леніну, що йому гидко ходити по цій вулиці.

5-14682_original

          Хвилин через п'ятнадцять підійшов Яценюк. Кличка за традицією не було, замість нього приїхав Налівайченко. Ще, хвилин через двадцять почалася хода.
6-15038_original

Це колона одразу за прапором України.
7-15122_original

Відбувалося скандування "Банду геть!", "Зека на нари" , несли ось таки транспаранти -
8-15571_original

Колона заполонила всю вулицю Леніна.
9-15747_original

Свобода була і начолі колони, і окремо була сформована колона з прапором УПА.
10-15907_original

Тут вже зліва драмтеатр, тільки з тильного боку. Частина колони ібійшла його з правого боку. частина з лівого. Ну і всі зібралися на Театральній площі. Хоча, всі то і не влізли. все ж таки, ті автобуси завадили.

11-16143_original

Далі відбулися виступи. Оголошував виступаючих Яценюк. Спочатку депутати від Полтави, Каплін та Бублик, потім керівники місцевих осередків Свободи, Батьківщини. Приємно здивував Каплін. Я не очікував від нього такого драйву, молодець.

Ну і в кінці, спочатку Налівайченко, він нічим не вразив. Потім Тягнибок.


12-16443_original

Ну, Тягнибок, це був головна фігура на мітингу. Його і вітали гучніше за інших, обов'язкове "Слава Україні!", "Героям слава!", і оратор він природжений. Перевершити його може тільки Юлія Тимошенко. Почав виступ з того, що розповів про свою подорож до Опішні у молоді роки і з того часу він полюбив Полтавщину (не дивно, є за що, найкраще місце на землі), про Верховну Раду, що там відбувається, про Януковича, його "подвиги" по розграбуванню України, і ще багато про що. Слухати його можна довго, і він знає про що говорити. Не дарма його рейтинг постійно зростає. Ну, і Слава Богу.
Закінчивши виступ, Тягнибок передав мікрофон Яценюку.
13-16740_original

          Арсеній, стосовно завести народ, теж задніх не пасе, то ж люди також зустріли його оплесками. Вітали і його промову. В кінці, Яценюк закликав всіх приїхати в Київ 18 травня на заключну акцію "Вставай Україно!"       До речі. мусора кудись поховалися. Знайшов тільки одного. Знатний екземпляр. З таким стражем порядку покой нам тільки сниться.
14-17127_original
15-17391_original_copy
16-17760_original

      І останнє фото. Не моє, це з сайта Батьківщини. Тут я потрапив в кадр. Стрілкою позначив себе, у білій сорочці. Бігав туди-сюди вздовж колони, фотографував.


17-17482_original

То ж, акція чудова.
Настрій також
Слава Україні!

Комментарии   

0 #2 rem 13.04.2013 20:57
Урки с холуями делят народ на 5, а он их умножит на 0.
+1 #1 Зорян Шкіряк 13.04.2013 20:36
Читаю новини і сміюся). В МВС діє суворий наказ: де б не проводились акціїї опозиції в рамках "Вставай, Україно!", в пресі оголошувати чітку зазначену кількість учасників, що було не більше 2000 людей))). Це завжди в 5-8-м разів меньше ніж в реальності. Вони напевно людей і журналістів за ідіотів вважають.
Вчора в Харкові - 2 тис, сьогодні в Полтаві - 2 тис))). В усіх попередніх містах практично те саме. Як папуги вцепилися в цю цифру)). Мдаа, дуже креативно))).

You have no rights to post comments