Среда, мая 29, 2024

FXI3RCcfDsUСегодня на всенародном Вече на Евромайдане было провозглашено о создании народного объединения "Майдан".

Цензор.НЕТ предлагает ознакомиться с полным текстом документа о создании Объединеня на языке оригинала.
"Протягом останнього місяця мільйони людей з усієї України взяли участь у мирному повстанні проти режиму Януковича, у боротьбі за свої права та свободи, за гідне європейське майбутнє для своїх дітей та для всієї України.

Обираючи винятково мирні та ненасильницькі методи боротьби, ми були свідомі того, що буде дуже важко отримати швидкий результат у протистоянні з озброєним до зубів кримінально-бандитським режимом. Ми були, є і надалі готові до тривалої боротьби, до того, що Майдан стоятиме й боротиметься рівно доти, доки Янукович не почує голосу мільйонів.

Майдан - це постійно діючий осередок спротиву. Це - наш мобілізаційний пункт, звідки розпочався всенародний похід за очищення України від режиму кримінальних окупантів. Це і є наша Вільна Україна, територія, яка вже непідвладна Януковичу.

Сьогодні влада в державі протистоїть українському народові, тому вся Україна має стати єдиним Майданом, що очистить від Януковича нашу країну.

З цією метою та з метою подальшої координації нашої діяльності, її поглиблення та розширення, ми, учасники Народного віча, вирішили:

1. Заснувати Народне об'єднання «Майдан», до складу якого можуть входити політичні партії, громадські організації та українські громадяни.

2. Затвердити наступний персональний склад Ради «Майдану»:

Арсен Аваков, Тарас Бойків, Олексій Гарань, Василь Гацько, Ігор Жданов, Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Сергій Квіт, В’ячеслав Кириленко, Ігор Коліушко, Віталій Кличко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Руслана Лижичко, Ігор Луценко, Юрій Луценко, Марія Матіос, Андрій Мохник, Валерій Пацкан, Олег Осуховський, Сашко Положинський, Петро Порошенко, Віталій Портников, Сергій Рахманін, Єгор Соболєв, Сергій Соболєв, Олександр Сушко, Вікторія Сюмар, Борис Тарасюк, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Олег Тягнибок, Валерій Чалий, Віктор Чумак, Зорян Шкіряк, Єлизавета Щепетильникова, Арсеній Яценюк.

3. Співголовами ради новоствореного "Майдану" - Сергій Квіт, Руслана Лижичко, Віталій Кличко, Юрій Луценко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок.

4. Доручити Раді «Майдану» розгорнуту широку мобілізаційну роботу з організації спротиву нинішньому режимові в усіх областях України та координації протестного руху по всій території держави".

На голосування текст резолюції поставив Олександр Турчинов, виступаючи зі сцени.

 

Наше завдання - до "Майдану" має вступити більшість українців, і це реально. Тоді ми сформуємо нову Україну і нову українську владу", - додав Турчинов. 

"Ми були, є і надалі готові до тривалої боротьби, до того, що Майдан стоятиме і боротиметься рівно доти, доки Янукович не почує голос мільйонів. Майдан – це постійно діючий осередок спротиву. …Це і є наша вільна Україна, територія, яка вже непідвладна Януковичу", - зазначено у резолюції Майдану.

 

"Вся Україна має стати єдиним майданом, що очистить від Януковича нашу країну. З цією метою та з метою подальшої координації нашої діяльності, її поглиблення та розширення ми, учасники Народного віча, вирішили заснувати Народне об’єднання "Майдан", до складу якого можуть вступати політичні партії, громадські організації та громадяни", - йдеться у документі.

Раді "Майдану" доручено розгорнути "широку мобілізаційну роботу з організації спротиву нинішньому режимові в усіх областях України та координації протестного руху по всій території України".

Виступаючи на Віче, лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив:  основні політичні завдання новоствореного народного об'єднання "Майдан" - це відновлення політичного балансу в Україні і нова Конституція.

Він також наголосив, що перед об'єднанням також постає завдання сформувати план змін для України - в судовій системі, нова прокуратура, оновлена міліція, що буде підзвітна територіальній громаді.

"Ми вимагаємо, щоб президент Янукович підписав указ і відправив у відставку уряд Азарова. Це було і залишається нашою вимогою", - додав Яценюк.

У свою чергу, виступаючи  на Віче, Юрій Луценко закликав присутніх стояти "доти, поки режим Януковича не буде повалений".

За словами Луценка, до цієї організації мають записатися "мільйони тих, хто був, є і ще буде на Майдані".

"Це позапартійна громадська організація, в яку вступлять люди, які були або будуть на Євромайдані. Десять мільйонів членів цієї організації, з десятьма мільйонами однакових значків, з десятьма мільйонами однакових думок у голові можуть змінити ситуацію в країні і повалити чинну владу", - заявив Луценко.

"Навесні ми маємо забезпечити територією свободи Центральну Україну, влітку територія свободи дійде до Криму", - підсумував він.

Українська правда


P.S.

Позорное мероприятие под названием «Антимайдан» позорно и завершается.

Участники антимайдана, который был организован на площади возле здания Верховной Рады общественной организацией «Общевойсковой союз», лидером которой является Олег Калашников, пообещали заблокировать в Киеве центральный офис Партии регионов, если им не заплатят деньги за участие в акции, сообщает УНИАН.

Об этом представители завершенной сегодня акции сообщили журналистам. Участники провластного митинга в количестве нескольких сотен сейчас находятся в Мариинском парке возле гостиницы «Киев». По их словам организаторы пообещали заплатить около двухсот гривен, но еще не рассчитались со всеми.

Сегодня Калашников сообщил о приостановке митинга на площади Конституции в Киеве. Теперь участники этого митинга организованно покидают место его проведения - площадь перед Верховной Радой. Митингующие разбирают палатки, а коммунальщики начали убирать территорию.

 

Майдан стоит, мой фюрер! Кино и немцы

Сообщество "Украинский Щитоносец" оттитровало киноэпизод с товарищем Гитлером на злобу дня.


Источник: ua-today.com


Комментарии   

0 #3 Александр Чумак 22.12.2013 20:15
С 1 января единщиков ждет неприятный сюрприз.
В проекте Государственного бюджета Украины предусматривается обязательное применение кассовых аппаратов для единщиков 1, 2 и 3 группы, торгующих верхней одеждой, мехами, ювелирными изделиями, запчастями, кондиционерами, холодильниками, калькуляторами, пылесосами, электроприборами, мобильными телефонами, фотоаппаратами, часами, мебелью, постельными принадлежностями и мн.др. Кроме этого, вы будете обязаны вести полный учет товарных запасов. Нам сейчас и так не сладко, а поспешное принятие этих норм ещё больше усугубит наши текущие проблемы. Мы сейчас не должны допустить этого! Завтра будет поздно!
В 2010-м году мы отстаивали свои права, но не вынесли уроков из прошлого!
Время для болтовни на кухнях и в соцсетях прошло! Пришла пора широкой консолидации бизнеса для координации наших усилий с целью осуществления влияния на власть и политиков для улучшения условий ведения бизнеса в Украине. Мы обязаны активно отстаивать свои права при любой власти! Власть меняется, а бизнес будет всегда!
Только мы сами можем отстоять свои права!
Подпиши петицию!
http://www.petitions247.net/net_rro
Присоединяйся! Объединяемся для совместной защиты и развития!
Без тебя у нас ничего не получится!
(057)781-03-46
+1 #2 Саша Киев 22.12.2013 18:43
В данный момент в Мариинском парке собрался митинг сторонников Партии регионов против Партии регионов. Жители регионов, которых несколько дней (а некоторых - и недель) продержали в палатках в парке возмущены тем, что им не
заплатили обещанных денег.
+3 #1 Київ 22.12.2013 16:24
Народ не зупинити, скільки можно терпіти? Рано чи пізно за все прийдеться відповідати цій владі. СПРАВА, ДЕНЬ, ЯКІ ПОЧИНАЮТЬСЯ З МОЛИТВИ...

You have no rights to post comments