Вторник, июня 25, 2024

3401Запорожский нардеп Зубчевский объяснил, почему КПУ голосует в угоду ПР

По словам коммуниста, это не означает союз с «регионалами».

Голосование фракции КПУ в поддержку кандидатов от Партии регионов на должности премьера и спикера не свидетельствует о создании новой коалиции - для коммунистов это был вопрос тактики. Об этом  заявил народный депутат, член фракции КПУ Александр Зубчевский.

Горе-политик утверждает, что фракция КПУ остается самостоятельной политической силой.

"Наша тактика позволила провести в парламент кандидатуру Калетника, как первого вице-спикера. Мне смешно, когда нас начинают обвинять чуть ли не в создании новой коалиции или сговоре», - говорит Александр Зубчевский.

Речь Симоненко перед утверждением Азарова премьером. Это достойно хрестоматии фарисейства. Дочитайте до конца!

Шановні колеги! Я хочу нагадати вам, що саме фракція Компартії у попередньому скликанні Верховної Ради запропонувала антикризову програму і антикризовий проектів законів, які, на нашу думку, і повинні сьогодні складати за змістом  всю роботу Верховної Ради.

Я хотів би привернути вашу увагу, що ми принципово ставимося до того, яка модель  економічного і соціального розвитку   запропонована українському народу. І 20 років підтверджується ця  економічна модель, вона  ніякої користі народу України не принесла. І те, що навʹязали нам 20 років, воно знищило економічний потенціал України.
Я хотів би привернути вашу увагу, що якраз питання, яке ми розглядаємо, – це    питання виникло в результаті проведення виборчої кампанії. А виборча кампанія – це змагання  тих же самих програм і конкретні пропозиції щодо шляхів виходу України з кризи.
Я хотів би нагадати, хто, про що говорив під час ви борів. Шановний Миколо Яновичу,  ви обіцяли під час виборів, що середня заробітна плата у високо стратегічних галузях буде  8 тисяч  гривень на місяць. Ви обіцяли, що капітальні вкладення в регіональну інфраструктуру    тільки у наступному році  буде складати 100 мільярдів гривень. Я не буду розшифровувати, що це таке капітальні вкладення. Далі. Ви обіцяли, що  буде    створено космічно-ракетний комплекс Циклон-4, космодром в Алкатаврі  (Бразилія), АН-70 будемо будувати і розвивати в Україні, багатофункціональний ракетний комплекс "Сапсан", будівництво  кораблів "Корвет". Ви обіцяли   побудувати  дороги навколо Дніпропетровська і Севастополя.
Далі. Загальна сума будівництва доріг 227   мільярдів гривень. Ви пообіцяли, що  розробка вугільних наших накладівдасть можливість  добувати до 5 мільярдів кубічних метрів газу. До речі, вам нагадую, що   сьогодні на складах лежить 1,8 мільйонів тонн  вугілля – це  праця шахтарів, яка потребує сьогодні  оплати.
Далі. Ви обіцяли, що  будуть нести відповідальність за невиплату заробітної плати, ви будете  звільняти з посади людей.   Я хочу нагадати, що ви заявили, що у нас у державі якраз зростає внутрішній товарообіг, що є свідком про постійне  підвищення купівельної спроможності громадян. Я не знаю звідки це взяли, але ви  про це пообіцяли.
Ви  пообіцяли, що збережете стабільність цін, тарифів,  курсу національної валюти. Ви створите  додаткові всіх необхідних  ресурсів.
Ви пообіцяли, що за кожний рік будете будувати 100 тисяч житла – квартир для наших громадян. Середній рівень заробітної плати буде 4 тисячі гривень. Ви введете новий якісний рівень, і кожний громадянин отримає квартиру. А також ви пообіцяли, що обов'язково будете регулювати і контролювати, і відсутність буде підвищення цін і тарифів на газ. Ви обіцяли побороти, до речі, ті проблеми, які пов'язані зі Всесвітньою торговельною організацією. А всім я нагадую: тут якраз сидять ті, крім… всі голосували за вступ України до ВТО. Всі якраз голосували. Ви пообіцяли, Микола Янович, що обов'язково уряд ваш розгляне питання щодо приєднання України до Митного союзу.
І на завершення. Я хотів би, щоб ви не забули, шановні, ті, хто, так скажемо, приймаючи участь у виборах, обіцяли нашим громадянам, що все це буде зроблено якраз вами, Партією регіонів, і вами особисто як керівником уряду. Але я, завершуючи свій виступ, хочу заявити для виборців: ситуація в Україні сьогодні залежить не від керівника уряду, а залежить сьогодні від зміни політичної системи. Тому фракція комуністів обов'язково проголосує за те, щоб ви виконали свої зобов'язання. (Оплески)

- Я знал, что коммунисты - проститутки, но не думал, что настолько откровенные. Такое впечатление, что они идут в парламент только для того, чтоб торговать собой. И находятся же идиоты, которые после таких вот речей за них голосуют...

Сергей Гармаш, ostro.org

Комментарии   

+1 #9 ира 23.12.2012 22:27
Да комунисты конешно с себ возомнили непонятно что и пусть наконецто поймут то что они давно не интиресны никому!
0 #8 марго 23.12.2012 22:26
Да и то что они голосуют , их голоса так же само никому не нужны, регионылы и так сильная партия!
+1 #7 саша 23.12.2012 22:25
Комунисты уже не знают куда им тянуть свой хвост! Но они никому ненужны!
+1 #6 вова 23.12.2012 22:24
Комунистичиская партия, это партия проституток, и лицымеров!
+1 #5 оля 23.12.2012 22:23
Да мне кажится что комуняки это просто продажные людишки которые просто не знают чего они хотят!
-1 #4 Боксер 16.12.2012 21:24
Паршивая или нет, но народ голосовал. И за "Свободу" тоже. А они - два сапога пара. Можете наезжать с опровержениями, но скоро сами убедитесь. Кормушка ведь одна.
+1 #3 антиком 16.12.2012 20:48
Паршивая овца.
+3 #2 ЕВГЕНИЙ 15.12.2012 06:58
1. молодой краснопузый вряд ли знает значение слова фарисейство :lol: :lol: . Не червоточинка, :-x :-x а ГНИЛЬ,,,,КАК ВСЕГДА ОБМАХЛЕВАЛИ комунисты :cry: ИЗБИРАТЕЛЯ, ТАК СМЫСЛ В НИХ, ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ КТО ГОЛОСОВАЛ ЗА ГНИЛЬ, :-* 8) ПР хоть не дурила голову.
Ничего и над ними будет свой Нюрнберг.
А как интересно к гем он относиться :P :P :) :)???? по тусовкам в Киеве чаще станет бывать
+4 #1 rob 14.12.2012 21:53
Молодой, но уже с червоточиной. Истинный продолжатель дел расстрельных, построенных на лжи.
Обычно такие "стратеги", оправдывают обыкновенное предательство - гибкими тактическими шагами.

You have no rights to post comments